Філософія

PLITAL: ЦЕ НЕ ПРОСТО ДІМ - ЦЕ КОНСТРУКТИВНИЙ ПІДХІД ДО МОДЕЛЮВАННЯ ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО ЖИТЛА


Навіщо робити з іншими те, що ви можете зробити з PLITAL?

Саме з цього питання PLITAL розпочав розробку своєї будівельної системи.

Чому б вам не збудувати будинок з PLITAL?

- - Якщо вам потрібна якість, що відповідає сучасним вимогам та нормам, швидке будівництво, доступна ціна, тоді вас мають зацікавити модульні будинки PLITAL.

Переваги модульного будинку PLITAL:

- ціни, доступні для кожного

- швидкість зведення

- різноманітність архітектурних рішень та планувань

- довговічність

- високий рівень тепло- та звукоізоляції

- екологічність

Будинки PLITAL можуть бути одно-, дво- та 3-поверховими, приватними житловими будинками, а також адміністративними та комерційними будинками.


Чи готові ви до будівництва власного будинку?

МИ ПРОПОНУЄМО БУДУВАТИ ЙОГО РАЗОМ PLITAL

Всі наші будинки повністю виготовляються на заводі та легко збираються на місці встановлення. Це новий конструктивний підхід до моделювання вашого майбутнього житла.

- Наши стены оснащены всем необходимым в процессе производства. Изготовленные в заводских условиях конструкции оснащены утеплителем, тепло- и звукоизоляцией. При монтаже дома Вам не нужно будет делать никаких дополнительных операций по утеплению. На сборку дома из модульных панелей PLITAL потребуется от 1 до 3 дней.

У будь-який момент PLITAL надасть Вам технічний супровід

- Нашими дистриб'юторами є лише професіонали у будівництві, які знаходяться поряд з вами. Основним правилом якого є готовність у будь-який момент допомогти власнику модульного будинку PLITAL.

САМИЙ ЧАС ПОЧИНАТИ …

 • 10 тижнів будівництва,
  День за днем
  Ви будуєте ваш будинок
  Завдяки тим, хто
  З вами поруч,
  Хто дарує вам свою
  підтримку та вміння.
  Ви досягли своєї мети!

ФІЛОСОФІЯ PLITAL НА ЦЬОМУ НЕ ЗАКАНЧУЄТЬСЯ…

Як Ви встигли помітити, протягом усього будівництва ми завжди з вами. Щоб Вас підтримати та допомогти. А також з Вами завжди будуть ті, кого Ви зустрінете на цьому незабутньому шляху будівництва, ті, хто подарує вам свої вміння, досвід та свою допомогу.

Стати власником будинку PLITAL – це означає поділитися своїм досвідом, напрацюваннями та відкриттями. Це також відкриє Вам нові можливості у майбутньому для швидкої надбудови вашого будинку та збільшення його житлової площі.

PLITAL стане, без сумніву, найкращим вибором для кожного, хто захоче побудувати собі унікальний, комфортний, теплий та економічний будинок. Унікальність будинку полягає в тому, що він зведений з теплих, пожежостійких, термоструктурних панелей (не плутайте з панелями СІП).

PLITAL
Є ВАШИМ НАДІЙНИМ ПАРТНЕРОМ.
PLITAL
НЕ МОЖЕ ІСНУТИ БЕЗ ВАС!