Філософія

PLITAL - ЦЕ НЕ ПРОСТО БУДИНОК, ЦЕ КОНСТРУКТИВНИЙ ПІДХІД ДО МОДЕЛЮВАННЯ ВАШОГО МАЙБУТНЬОГО!


Навіщо звертатись до інших , якщо ви можете звернутись до PLITAL?

Саме з цього питання PLITAL почав розробку своєї будівельної системи.

Чому б вам не побудувати ваш будинок з PLITAL?

- Якщо вам потрібна якість, що відповідає сучасним вимогам і нормам, швидке будівництво, доступна ціна, тоді Вас повинні зацікавити будинки з модульних панелей PLITAL.

Переваги модульного будинку PLITAL:

- ціни, доступні для кожного

- швидкість зведення

- різноманітність архітектурних рішень і планувань

- довговічність

- високий рівень тепло- і звукоізоляції

- екологічність

Дома PLITAL можуть бути одно-, двох - і 3-поверховими, приватними житловими будинками, а також адміністративними і комерційними будівлями.


Чи готові ви до будівництва власного будинку?

ТОДІ МИ ПРОПОНУЄМО ПОБУДУВАТИ ЙОГО З PLITAL

Усі наші конструкції повністю виготовлені на заводі і легко збираються на місці. Це новий конструктивний підхід до моделювання вашого майбутнього житла.

Наші панелі оснащені усім необхідним в процесі виробництва. Виготовлені в заводських умовах, що гарантує високу якість. Наші конструкції мають таку комплектацію: тепло- і звукоізоляцію, електричне оснащення, мають внутрішню і зовнішню обробку (у більшості випадків), вікна, двері, та ін. При монтажі будинку Вам не треба робити ніяких додаткових операцій. Для зведення модульного будинку PLITAL знадобиться всього від 3-х до 5 днів.

У будь-який момент PLITAL надасть Вам технічний супровід та допомогу.

- Нашими дистриб'юторами є тільки професіонали у будівництві, які знаходяться поряд з вами. Основним правилом яких є готовність у будь-який момент надати допомогу власникові модульного будинку PLITAL.

ЧАС ПОЧИНАТИ …

 • 10 тижнів будівництва,
  День за днем
  Ви будуєте ваш будинок
  Завдяки тим, хто
  З вами поруч
  Хто дарує вам свою
  підтримку і уміння.
  Ви досягли своєї мети!

ФІЛОСОФІЯ PLITAL НА ЦЬОМУ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ…

Як Ви встигли помітити, упродовж періоду будівництва, ми завжди поряд з Вами, для того щоб підтримати і допомогти. А також поряд будуть ті, кого Ви зустрінете на цьому незабутньому шляху до Вашої мрії, ті, хто подарують вам свої вміння, досвід і свою допомогу.

Стати власником будинку PLITAL - це означає отримати незабутній досвід, поділитись своїми напрацюваннями і відкриттями. Це відкриє Вам нові можливості в майбутньому для швидкої добудови вашого будинку і збільшення його житлової площі.

PLITAL без сумніву стане найкращим вибором для кожного, хто захоче побудувати собі унікальний, комфортний, теплий і економічний будинок. Унікальність будинку полягає в тому, що він зведений з теплих, вогнестійких, термоструктурних панелей(не варто плутати з «СІП» панелями).

PLITAL
ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР.
PLITAL
НЕ МОЖЕ ІСНУВАТИ БЕЗ ВАС!