Види утеплювачів

Описание и технические характеристики утеплителя UNISOL


«ЮНІЗОЛ» - целюлозний утеплювач. За структурою розсипчастий, дуже легкий теплоізоляційний матеріал, що складається на 81% з вторинної целюлози, на 7% антисептиків і з 12% нелетких антипиренов.Завдяки такому складу матеріал є перевіреним на практиці ізоляційним матеріалом, що має довговічну, теплоізоляційну властивість, унікальну характеристику заповнення порожнин і надійність безпечного застосування. Біостійкість утеплювача " ЮНІЗОЛ" забезпечує ефективний захист від гниття, здатність зупиняти зростання грибків,які почали зростати, запобігає появі гризунів і комах в ізольованих конструкціях.

Технічні характеристики матеріалу:

Щільність ізоляції 35-65 кг/м3 (залежить від сфери застосування)
Теплопровідність 0,036-0,040 Вт/м˚З (залежить від технології монтажу)
Класи горючості Г2 - помірно-горючі (ГОСТ 30244), В1 - важкозапалюванні (ГОСТ 30402) / (DIN 4102) Д1 - з малою димотворною здатністю (2.14.2 і 4.18 ГОСТ 12.1.044); (СНиП 21-01-97 "Пожежна безпека будівель і споруд"). Целюлозний утеплювач " ЮНІЗОЛ" не запалюється навіть при 1300˚C.
Повітропроникність низька, при щільності матеріалу 30,6-40,0 кг/м3 всього (80-120) х10-6 m3/msPa.
Паропроникність 0,3 мг/(м*ч*Па)
Морозостійкість більше 80 років
Значення pH = 7,8-8,3 Утеплювач " ЮНІЗОЛ" є хімічно пасивним середовищем і не викликає корозію металів та ін. матеріалів, що контактують з нею.

Опис та технічні характеристики утеплювача Steico Zell

STEICO Zell - деревний задувний тепло- та звукоізоляційний матеріал.

Склад: деревне волокно - 98%, фосфат амонія і борна кислота - 2%. Маючи низький коефіцієнт теплопровідності (λ = 0,038), Steico zell є одним з кращих натуральних, екологічно безпечних і ефективних утеплювачів на сьогодні.Спосіб монтажу (задування) дозволяє утеплити конструкцію практично будь-якої складності і особливості, чи то нова будівля, що зводиться, побудоване або ремонтоване, будинок, котедж і так далі. А також, за рахунок своєї пористості у поєднанні з невеликою щільністю (32-45 кг/м3), деревний утеплювач Steico zell служить чудовим звукоізолятором (середньо- і високочастотний шум).

Хочеться відмітити, що:

- Увесь спектр продукції STEICO відмічений знаком якості natureplus®

- Сертифікат FSC - свідоцтво про застосування компанією STEICO в процесі виробництва екологічно чистої сировини з раціонально керованих лісів.

- Деревноволокнисті утеплювачі STEICO схвалені для застосування в житлобудівництві і відмічені сертифікатом технічної апробації Інституту будівельної техніки.

Технічні характеристики матеріалу :

Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності [Вт (м*К)] 0.038
Коефіцієнт теплоємності [(кДж/кг*К)] 2.100
Коефіцієнт опору дифузії водяної пари 1-2
Рекомендована об'ємна щільність [кг/м3] 35-45
Сировина Деревне волокно, фосфат амонія, борна кислота.