Що таке Plital

Компанія PLITAL є розробником та виробником запатентованої модульно-панельної будівельної системи PLITAL європейської якості, вона служить для будівництва будинків, котеджів, дач, готельних комплексів та інших видів будівель.

Конструкція є несучою, товщина зовнішніх стін може бути:

Standard - 200 мм

Premium - 240 мм
Будинки з наших елементів відносяться до класу енергетичної ефективності А+..

Елементи з'єднані між собою за допомогою ступеневої і болтового з'єднання. Завдяки запатентованій конструкції відсутні містки холоду і досягається високий рівень звуко- і шумоізоляції.

Особлива геометрія елементів плити підвищує додатково стабільність і міцність.

Під впливом мінімальної горизонтального навантаження (вітер) q = 30 кг / м2 панель стіни може сприймати вертикальне навантаження (власна вага конструкції, корисне навантаження перекриттів і т.д.) - q = 6,2 т / п.м.

Під впливом максимальної горизонтального навантаження (вітер) q = 200 кг / м2 панель стіни може сприймати вертикальне навантаження (власна вага конструкції, корисне навантаження перекриттів і т.д.) - q = 3,5 т / п.м

Конструктивні особливості нашої будівельної системи PLITAL перешкоджають розповсюдженню вогню, а також використовується матеріал, який є вогнестійким та не підтримує горіння структури.
Одним із варіантів комплектації панелей, компанія PLITAL пропонує на всіх основних панелях (зовнішніх стінах), по периметру будівлі використовувати плити ЦСП замість плити OSB-3.Цементно-стружкові плити (ЦСП) — універсальний будівельний матеріал з унікальними властивостями. Дані плити поєднують міцність та довговічність цементу з гнучкістю та простотою обробки деревини.

У чому переваги цементно-стружкових плит?

Це:
• екологічна та гігієнічна безпека – не містять у своєму складі формальдегідні смоли, фенол, азбест та інші отруйні, шкідливі та небезпечні речовини;
• стійкість до гниття, не уражаються грибком та пліснявою, протистоять впливу термітів, комах та гризунів;
• стійкість до дії бензину, масел, сечовини, розчинів кислот та лугів, розчинів дезінфікуючих засобів;
• довговічність (гарантійний термін експлуатації у будівельних конструкціях не менше 50 років);
• висока міцність та зносостійкість;
• гарні звукоізоляційні та теплотехнічні властивості;
• оброблюваність, подібна до деревини при вищій міцності;
• вогнестійкість і пожежна безпека: група горючості: Г1 (слабогорючі), група займистості: В1 (трудозаймисті), група поширення полум'я: РП1 (не розповсюджуючі), група димоутворюючої здатності: Д1 (малодимоутворююча), група токсична;
• стійкість до циклічних температурно-вологісних впливів;
• зниження міцності при згинанні не більше 30% (після 20 циклів температурно-вологісних впливів),
• набухання за товщиною не більше 5% (після 20 циклів температурно-вологісних впливів);
• придатність до застосування як усередині, і зовні житлових і господарських приміщень;
• різноманітність поверхневого оздоблення: фарбування, штукатурка, обклеювання шпалерами, облицювання керамічними плитками, обшивка деревом, пластиком тощо;
•придатність для використання у всіх кліматичних районах

Плити виготовляються шляхом пресування відформованої технологічної суміші, що складається із стружки деревини хвойних порід, портландцементу, мінеральних речовин та води. Вміст окремих складових суміші у відсотках до загальної маси складає: портландцемент – 65%, деревна стружка – 24%, мінеральні речовини – 2,5%, вода – 8,5%.

Якість плит забезпечується суворим контролем якості акредитованої заводською лабораторією відповідно до СТБ ІСО/МЕК 17025-2007.


Переваги панелей PLITAL:

 • Програмний розрахунок всіх конструкцій будинку (стіни, перекриття, ферми)
 • Складання панелей будинку в цеху, що обігрівається, без ймовірності попадання опадів
 • Потужна конструкція з двома брусами, панель важить більш ніж 1 тонна, монтується тільки краном
 • ліс обробляється вогнем та додатково біо-захистом
 • Відмінна шумоізоляція та звукоізоляція
 • Не підтримує горіння
 • Не заводяться гризуни та комахие
 • Відмінне енергозбереження як влітку, так і взимку
 • Швидкість: збирання в цеху 2-3 тижні, монтаж на об'єкті 2-3 дні
 • Використовуються тільки універсальні шурупи та йоржові сертифіковані цвяхи
 • При складанні панелей у цеху, на додаток до цвяхів та саморізів використовується полімерна композиція КТ-9, а також обробляються торці у місцях розрізу OSB-плит, що не дає розшарування та робить конструкцію монолітною
 • Кут будинку збирається в цеху, завдяки чому стикування кута ідеально рівне і потужне
 • Відповідно до проекту, в цеху встановлюються вікна, двері, гіпсокартон та повітряні канали для рекуперації
 • Технологія підтверджена патентом
Модульна панель PLITAL - це зібрана в заводських умовах панель, яка включає:

1. Утеплювач Юнізол та мінеральна вата KNAUF.

Утеплювач Юнізол задувається на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 50 кг/м3 для стінових панелей та 35 кг/м3 для панелей підлоги, перекриттів та покрівлі. Завдяки такому методу утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків (як це було б при використанні рулонного утеплювача) і не має усадки.

Біостійкість матеріалу забезпечує ефективний захист від гниття, грибка, запобігає появі гризунів та комах. Також використовуваний нами утеплювач є ізоляційним матеріалом, що має довговічну та теплоізоляційну властивість, запобігає утворенню конденсату. Не маловажна властивість утеплювача - він зовсім не підтримує горіння і є пожежобезпечним матеріалом.

У той же час, утеплювач не містить шкідливих для здоров'я людини речовин, є екологічно безпечними, не сприяє алергії.

Мінеральна Вата KNAUFUNIFIT 037 - натуральна мінеральна вата на основі штапельного волокна з ECOSE® Technology. UNIFIT 037 рекомендується використовувати у вертикальних конструкціях без безпосереднього навантаження на матеріал. Якість та безпека продукції KnaufInsulation підтверджені сертифікатом Eurofins GOLD.


Характеристики:

 • виготовлено в Європі - відповідає жорстким екологічним вимогам
 • відмінні тепло та звукоізоляційні властивості
 • негорючий
 • підвищена жорсткість
 • зберігає свою форму
 • гідрофобізована по всьому об'єму Параметри:
 • Теплопровідність при 10 С0 - 0,037 - Вт/м*С
 • Індекс ізоляції повітряного шуму, С111* - 45 RW (Вт)
 • Група горючості – НГ

2. Комунікації.

Є можливість на виробництві перед задувкою утеплювача нашими фахівцями зробити все розведення комунікацій усередині панелей згідно проекту. До неї входить розведення електропроводки, водопостачання та вентиляції. У такому разі панелі будуть обладнані спеціальними сполучними лючками, які допоможуть швидше з'єднати проводку під час монтажу панелей на ділянці.

За стандартними розрахунками, комунікації прокладаються за гіпсокартонним листом, який кріпиться на профілі або у разі монтажу двох шарів гіпсокартону – робиться штраб, і в ній прокладається розведення.

3. Вікна та двері.

Вікна та двері, згідно з проектом, можуть встановлюватись у цеху або на об'єкті після монтажу панелей. Пропонуються спочатку стандартні моделі (STEKOS500, білий профіль, двокамерний склопакет (3 скла), скло не тоноване, відливи), за бажанням замовника можна поставити будь-який тип вікон і дверей.

4.Гіпсокартонний лист.

Відповідно до комплектації, на всі внутрішні сторони панелей кріпляться вологостійкі гіпсокартонні листи на профілі або два шари без профілю.

Завдяки фабричному збиранню модульних панелей PLITAL, вони збираються в найкоротші терміни (будинок 100-120м2 до 30 робочих днів), а на монтаж знадобиться від 3 до 7 днів.

Будинки з модульних панелей PLITAL - це швидко, якісно та за дуже доступною ціною!


Конструкції

Основна панель (зовнішня стіна) STANDARD має товщину 196 мм без внутрішньої та зовнішньої обробки. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах. Панель має два шари звукоізоляційного утеплювача – зовнішній (90 мм) та внутрішній (50 мм). Утеплювач задувається на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 50 кг/м3.. Завдяки такому методу утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків (як це було б при використанні рулонного утеплювача) і не має усадки, а також виконує функцію звуко- та шумоізоляції в приміщенні.

Зовнішній шар утеплювача захищений вітробар'єром, а внутрішній паробар'єром H110 сертифікованої торгової марки JUTA.

Внутрішні два шари OSB-3 укладаються в перехльостування, проклеюються додатково полімерною композицією ТК-19 і з'єднуються між собою йоржними цвяхами BOSTITCH.

Несучу здатність має брус, який кріпиться у внутрішньому (50х50мм) та у зовнішньому (90х50мм) відсіку для утеплювача. Знизу і зверху панель накривається за її розміром дошкою 176х50 мм для розподілу навантажень і скріплення конструкції в одне ціле.Брус і дошка попередньо обробляється вогнем спеціально відведеному для цього місці.

Основна панель (зовнішня стіна) PREMIUM має товщину 236 мм без внутрішньої та зовнішньої обробки. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах. Панель має два шари звукоізоляційного утеплювача – зовнішній (110 мм) та внутрішній (70 мм). Утеплювач задувається на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 50 кг/м3. Завдяки такому методу утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків (як це було б при використанні рулонного утеплювача) і не має усадки, а також виконує функцію звуко- та шумоізоляції в приміщенні.

Зовнішній шар утеплювача захищений ветробар'єром, а внутрішній паробар'єром H110 сертифікованої торгової марки JUTA.

Внутрішні два шари OSB-3 укладаються в перехльостування, проклеюються додатково полімерною композицією ТК-19 і з'єднуються між собою цвяхами льоду BOSTITCH.

Несучу здатність має брус, який кріпиться у внутрішньому (70х50мм) та у зовнішньому (110х50мм) відсіку для утеплювача. Знизу та зверху панель накривається за її розміром дошкою 216х50 мм для розподілу навантажень та скріплення конструкції в одне ціле.Брус та дошка попередньо обробляється вогнем у спеціально відведеному для цього місці.


Внутрішня панель (перегородка несуча) STANDARD має товщину 196 мм без обробки. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах. Панель має два шари звукоізоляційного утеплювача по 70 мм. Утеплювач задувається на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 50 кг/м3. Завдяки такому методу утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків (як це було б при використанні рулонного утеплювача) і не має усадки, а також виконує функцію звуко- та шумоізоляції в приміщенні.

Внутрішні два шари OSB-3 укладаються в перехльостування, проклеюються додатково полімерною композицією ТК-19 і з'єднуються між собою цвяхами льоду BOSTITCH.

Несучу здатність має брус 70х70 мм, який кріпиться у двовідсіках для утеплювача. Знизу та зверху панель накривається за її розміром дошкою 176х50 мм для розподілу навантажень та скріплення конструкції в одне ціле. Брус та дошка попередньо обробляється вогнем у спеціально відведеному для цього місці.

Внутрішня панель (перегородка несуча) PREMIUM має товщину 236 мм без обробки. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах. Панель має два шари звукоізоляційного утеплювача по 90 мм. Утеплювач задувається на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 50 кг/м3. Завдяки такому методу утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків (як це було б при використанні рулонного утеплювача) і не має усадки, а також виконує функцію звуко- та шумоізоляції в приміщенні.

Внутрішні два шари OSB-3 укладаються в перехльостування, проклеюються додатково полімерною композицією ТК-19 і з'єднуються між собою цвяхами льоду BOSTITCH.

Несучу здатність має брус 90х50 мм, який кріпиться у двовідсіках для утеплювача. Знизу та зверху панель накривається за її розміром дошкою 216х50 мм для розподілу навантажень та скріплення конструкції в одне ціле. Брус та дошка попередньо обробляється вогнем у спеціально відведеному для цього місці.

Внутрішня панель має товщину 90 мм без обробки. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах.

Внутрішня панель має товщину 90 мм без обробки. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах. 50 кг/м3. Завдяки такому методу, утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків та усадки, а також виконує функцію звуко- та шумоізоляції в приміщенні./p>


Панель перекриття з брусом має товщину 268 мм без оздоблення. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах.

Перекриття із бруса 50х200 використовується при будівництві приміщень з невеликими прольотами.

Брус підшивається знизу решетуванням з дошки 25х100, між нею та плитою OSB-3 укладається захисний шар із паробар'єру H110 сертифікованої торгової марки JUTA. Потім, згідно з комплектацією, утеплювач укладається або задується на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 35 кг/м3. Утеплювач також виконує функцію звуко- і шумоізоляції в приміщенні.

Верхня частина бруса проклеюється спеціальним віброзахисним матеріалом, що допомагає унеможливити чутність шумів при ходьбі поверхом вище.

Завершальним етапом панель зашивається OSB-3 плитою 18 мм.

Панель перекриття з двотавровою балкою має товщину 308 мм без оздоблення. Вона збирається у заводських умовах на обладнаних столах.

Несучі здібності такої балки дуже великі, завдяки їй несучі здібності такої панелі становлять від 350 кг/м2.

Балка підшивається знизу решетуванням з дошки 25х100, між нею та плитою OSB-3 укладається захисний шар із паробар'єру H110 сертифікованої торгової марки JUTA. Потім, згідно з комплектацією, утеплювач укладається або задується на спеціальному устаткуванні, під великим тиском, щільністю 35 кг/м3. Утеплювач також виконує функцію звуко- і шумоізоляції в приміщенні.

Верхня частина двотаврової балки проклеюється спеціальним віброзахисним матеріалом, що допомагає унеможливити чутність шумів при ходьбі поверхом вище. Завершальним етапом панель зашивається OSB-3 плитою 18 мм.