Що таке Plital

Компания PLITAL є розробником і виробником модульно-панельної будівельної системи PLITAL європейської якості, вона служить для будівництва будинків, котеджів, дач та інших видів будівель.

Конструкція є несучою, товщина зовнішніх стін може бути:

Standard - 260 мм

Premium - 304 мм
Будинки з наших елементів відносяться до класу енергетичної ефективності А+.

Елементи з'єднані між собою за допомогою ступеневої і болтового з'єднання. Завдяки запатентованій конструкції відсутні містки холоду і досягається високий рівень звуко- і шумоізоляції.

Особлива геометрія елементів плити підвищує додатково стабільність і міцність. Під впливом мінімальної горизонтального навантаження (вітер) q = 30 кг / м2 панель стіни може сприймати вертикальне навантаження (власна вага конструкції, корисне навантаження перекриттів і т.д.) - q = 6,2 т / п.м Під впливом максимальної горизонтального навантаження (вітер) q = 200 кг / м2 панель стіни може сприймати вертикальне навантаження (власна вага конструкції, корисне навантаження перекриттів і т.д.) - q = 3,5 т / п.м

Конструктивні особливості нашої будівельної системи PLTAL перешкоджають поширенню вогню, а так само використовується матеріал, який є вогнестійким і не підтримує горіння структури.Модульна панель PLITAL - це зібрана в заводських умовах панель, яка включає в себе:

1. Утеплювач.

Утеплювач задувається на спеціальному обладнанні, під великим тиском, щільністю 50 кг / м3 для стінових панелей і 35 кг / м3 для панелей підлоги, перекриттів і покрівлі. Завдяки такому методу, утеплювач заповнює всі порожнечі всередині стін, не має стиків (як це було б при використанні рулонного утеплювача) і не має усадки.

Біостійкість матеріалу забезпечує ефективний захист від гниття, грибка, запобігає появі гризунів і комах. Також використовується нами утеплювач є ізоляційним матеріалом, що володіє довговічною і теплоізоляційним властивістю, запобігає утворення конденсату. Не мале властивість утеплювача - він абсолютно не підтримує горіння і є пожежобезпечним матеріалом.

У той же час, утеплювач не містять шкідливих для здоров'я людини речовин, є екологічно безпечними, не сприяє виникненню алергії.

2. Комунікації.

На виробництві, перед задування утеплювача, нашими фахівцями робиться вся розводка комунікацій усередині панелей згідно з проектом. У неї входить розводка електропроводки, водопостачання та вентиляції. Панелі обладнані спеціальними сполучними лючками, які допомагають швидко з'єднати проводку при монтажі панелей на ділянці.

3. Вікна та двері.

У нашому цеху встановлюються вікна, міжкімнатні двері, а також вхідні двері згідно з проектом. Пропонуються спочатку стандартні моделі, але за бажанням замовника можливо поставити абсолютно будь-який тип вікон і дверей.

4. Гіпсокартон

На всі внутрішні сторони панелей встановлюється вологостійкі гіпсокартонні листи. Це стосується як стінових панелей, так і панелей перекриттів і покрівлі.

Завдяки фабричної збірки модульних панелей PLITAL, вони збираються в найкоротші терміни (будинок 100-120м2 до 30 робочих днів), а на монтаж знадобиться 2-3 дні.

Будинки з модульних панелей PLITAL - це швидко, якісно і за дуже доступною ціною!